Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Şubat 2012 Perşembe

11. Geleneksel Kariyer Günleri

11. Geleneksel Kariyer GünleriAsıl amacı öğrenciler ile şirket yetkililerini bir araya getirerek aralarındaki gelecek işbirliğini sağlamak ve öğrencilerin ileride iş hayatlarının sadece kaptan veya başmühendis olmakla sınırlı kalmayacağını göstermektir. Hem öğrencilerin gelecekte denizcilik sektöründe çalışmak istedikleri şirketler ve alanları tanımları hem de şirketlerin ihtiyaç duydukları zabit adayları hakkında bilgi edinmeleri açısından yoğun ilgi gösterilen 11.Geleneksel Kariyer Günleri'ne yine ülkemizin önde gelen şirketlerinden Beşiktaş Grup, Dünya Denizcilik ve Tic. A.Ş., Net Denizcilik Ltd.,Genel Denizcilik Nakliyatı A.Ş., İnce Denizcilik ve Ticaret A.Ş., Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş., SNR Holding, Turkon Holding, Ya-Sa Denizcilik, Nemtaş Denizcilik destek veriyor.
İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi Tuzla yerleşkesinde yapılan seminerlerin ilk konuğu Beşiktaş Grup oldu. BEŞİKTAŞ GRUP İnsan Kaynakları Müdürü Kpt. Adil ÖZKANın katılımıyla gerçekleşen konferansta tanker ve kuruyük gemileri ve Beşiktaş Grup gemi filosu hakkında bilgi verilerek öğrencilerin kariyer planlamalarına şirketin katkıları ve geleceğe dönük çalışmaları hakkında öğrencileri bilgilendirildi. Öğrencilerin Beşiktaş Grup hakkında merak ettiği konulara açıklık getirildi.
11.Geleneksel Kariyer günleri 9 Aralık’a kadar devam edecek ve yine ülkemizin önde gelen şirketleri konuk olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder