Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Şubat 2012 Perşembe

5. Geleneksel Kariyer GünleriDenizcilik Fakültesi Kariyer Günleri
İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Günleri 3 - 14 Aralık tarihlerinde, Tuzla'daki Deniziclik Fakültesi Kampüsünde yapılıyor.
İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından organize edilen kariyer günleri kapsamında geleceğin kaptan ve Baş Mühendisleri Türk denizcilik sektörünün önde gelen şirketleri ve yöneticileriyle buluşuyor.


3-14 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bu yıl 5.’si düzenlenen kariyer günlerinin yapılma amacı; denizcilik sektörünün önde gelen şirketleri ve yöneticilerini sektöre yeni katılan 1.sınıf gemi makine İşletme Mühendisliği ve Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile buluşturarak öğrencilerin şirket yöneticileriyle tanışmalarını ve şirketler hakkında birinci ağızdan bilgi almalarını sağlıyor.
Bu yıl  Kariyer günleri şu şekilde gerçekleşyor:
1.HAFTA
3 Aralık - Aksay Denizcilik
4 Aralık - Konvoy Denizcilik
5 Aralık - Chemmariner Shipping
6 Aralık - MAN Türkiye
7 Aralık - Mardaş Denizcilik
2.HAFTA
11 Aralık - Ya-sa Denizcilik
12 Aralık - Dünya Denizcilik
13 Aralık - Genel Denizcilik - V Ships
14 Aralık - Beşiktaş Denizcilik


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder