Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

29 Şubat 2012 Çarşamba

GL Academy STCW Uygulama Semineri
Denizcileri ve denizcilik şirketlerini, 1 Ocak 2012 tarihinde yürürlüğe giren STCW (Gemi Adamlarının Eğitim, Belgelendirme ve Vardiya Tutma Standartları Sözleşmesi) 2010 Manila Değişiklikleri konusunda bilgilendirmek ve hazırlamak amacıyla, GL Academy tarafından 12 Mart 2012 tarihinde, İstanbul’da,  STCW Uygulama Semineri düzenlenecektir.

Katılımcılar, STCW Sözleşmesi ve Kodu konusunda uzmanlıklarını ilerletecek ve gereklilikleri uygulama ve uyum sağlama konusunda teorik bilgi ve beceri kazanacaklardır.

Bu seminerde, STCW Sözleşmesi ve Kodu’nda yapılan en önemli değişiklikler ayrıntılarıyla analiz edilecek ve gemilerin mürettebatı, denizcilik şirketleri ve denizcilik idareleri için geçerli olan yeni gereklilikler tanıtılacaktır.

Katılım ücreti: 300 Euro (KDV hariç)
Seminer dili: İngilizce
Kayıt için son gün: 5 Mart 2012

Kayıtlar ekteki başvuru formu doldurularak yapılabilir. Ayrıntılı bilgi için: www.gl-academy.com

İletişim:
GL Academy İSTANBUL
Bayar Cad. S. Mehmet Fatih Öngül Sk.
Bağdatlıoğlu Plaza No:3 K:1 D:3 Kozyatağı
34742 Kadıköy/İstanbul

E-mail: gl-academy-istanbul@gl-group.com
acilay.koc@gl-group.com
Tel.: +90 216 6586860
Fax: +90 216 6586843

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder