Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

29 Şubat 2012 Çarşamba

Gmdss Uygulama Sınavlarına Girecek olanlara uyarı
DİKKAT:

GMDSS UYGULAMA SINAVLARININ, 3 MART 2012 CUMARTESİ GÜNÜ, BİR GÜN İÇERİSİNDE TAMAMLANMASI PLANLANMAKTADIR.

ELDE OLMAYAN SEBEPLERLE SINAVLARIN BİR GÜNDE TAMAMLANAMAMASI HALİNDE SINAVLARA 4 MART 2012 PAZAR GÜNÜ DEVAM EDİLECEKTİR.

BU NEDENLE TÜM KATILIMCILARIN 3 MART 2012 CUMARTESİ GÜNÜ SINAV MAHALLİNDE HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.Sabah 09:00 da başlayacak olan sınavlara önce ROC yeterliğinde sınava girecek olanlar alınacaktır. GOC sınavlarına girecek olanlar ön isimlerine göre alfabetik olarak, ancak bu defa SON HARFDEN ( Z harfinden) başlanarak sınava alınacaklardır. Sınav sırasını kaçıranlar sınavların tamamlanması ertesinde en sonda sınava alınacaklardır.
REO yeterliğinde GMDSS uygulama sınavına girecek aday yoktur.
http://www.tcgasm.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder