Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

29 Şubat 2012 Çarşamba

Şanslı yolculara, vapurlar 1 ay boyunca ücretsiz…Şanslı yolculara, vapurlar 1 ay boyunca ücretsiz…

ŞEHİR HATLARI’NIN
“BEŞİKTAŞ-ÜSKÜDAR HATTI”NDA
ŞANSLI YOLCU UYGULAMASI

Beşiktaş-Üsküdar hattını kullanan yolcuları süpriz bekliyor...
Bu hattı kullanan yolculara, "Vapur kullan, günün şanslı yolcusu ol" kampanyası ile 1 ay boyunca vapur ücretsiz...
Şehir Hatları, 1,5 ay boyunca her gün 14 yolcusuna, 1 ay süreli ücretsiz seyahat imkanı sağlayan "Şanslı yolcu kartı" hediye edecek...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Şehir Hatları A.Ş., Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nda, günün şanslı yolcularına ÜCRETSİZ yolculuk yapma imkânı sunuyor. Kampanya, 03 Şubat-Cuma günü başlıyor.

03 Şubat-15 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak kampanyada vapur yolcuları,   1 ay boyunca Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nda ücretsiz seyahat etme fırsatı yakalayacak.

İstanbul’un iki yakası arasında deniz ulaşımını sağlayan Şehir Hatları, deniz ulaşımını teşvik etmek ve daha etkin kullanılmasını sağlamak amacıyla düzenlediği kampanyada, Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nı kullanan yolcular arasından belirlenecek “günün şanslı yolcuları”na seyahat kartı hediye edecek.

“Beşiktaş-Üsküdar Hattı’nı Kullan, Günün Şanslı Yolcusu Ol” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, her gün bu hattı kullanan yolcular arasından belirlenecek 14 kişi, aylık ücretsiz geçiş fırsatı yakalayacak. Buna göre, turnikelerden geçiş yapan her 250, 500, 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 ve 5.000’nci yolcuya, Üsküdar-Beşiktaş-Üsküdar seferlerinde kullanılmak üzere ücretsiz kart hediye edilecek.

42 gün boyunca sürecek kampanyada, Beşiktaş ve Üsküdar turnikelerinden geçen yolcular arasından belirlenecek ve ücretsiz geçiş hakkı kazanacak yolcuların, iskele girişlerinde bulunan görevlilere hediye kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder