Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

12 Mart 2012 Pazartesi

14. Geleneksel Kariyer Günleri

14. Geleneksel Kariyer Günleri


İtü Df Kariyer Kulübü olarak düzenlediğimiz 14. Geleneksel Kariyer Günleri 19 Mart 2012 ve 11 Mayıs 2012 tarihleri arasında her hafta en az 1 şirket ağırlamak üzere 9 hafta boyunca devam edecektir. Bu süre zarfında maksimum sayıda şirket ağırlanmaya çalışılacaktır.

Davet edilecek şirketler
Kariyer Kulübü üyelerimiz ve okul öğrencilerimiz tarafından sitemiz üzerinde yapılan anketle belirlenecektir. Davet edilecek şirketlerde Okulumuz öğrencilerinin en büyük sıkıntısı olan kısa yaz stajı imkanı sağlama kriteri aranacaktır.

Her hafta kulübümüzün yayınlayacağı bültenlerde o hafta içerisinde okulumuzda ağırlanacak olan şirketlerle ilgili genel bilgiler yer alacak ve öğrencilerin şirket okula gelmeden önce şirket hakkında ön bilgisinin olması sağlanacaktır. Ayrıca bu bültenlerde denizcilik sektörü ve eğitimi ile ilgili bilgilerde yer alacaktır.

Oylama 17.03.2012 Cuma günü saat 17:00'da bitecektir. Ankette en çok oy alan şirketler öncelikli olarak davet edilecektir. Daveti kabul eden şirketler okulumuzda ağırlanacaktır. Ayrıca ankette yer alan "Diğer" seçeneğini işaretleyen kişiler bu yazıya yorum yazarak gelmesini istediği şirketi yazabilir.

Önemli Not: İlk dönem düzenlenen Kariyer Günlerinde Uzun staja çıkarabilecek şirketlere öncelik verilmektedir. İkinci dönem düzenlenen Kariyer Günlerinde Kısa Staja çıkarabilecek şirketlere öncelik verilmektedir. Şirket belirtirken lütfen bu kriteri dikkate alınız.

İlk dönem düzenlenmiş olarak Kariyer Günlerine katılan şirketleri farklı şirketlere ulaşabilmek maksadıyla listeye yazmadık. Ama talep olursa yine davet edebiliriz. İlk dönem düzenlenmiş olan kariyer günlerine katılan şirketler: Beşiktaş grubu, Dünya Denizcilik, Mardaş, İnce Denizcilik, Arkas, Genel Denizcilik, Ya-Sa, Turkon

5 yorum:

 1. Alican Öncül12 Mart 2012 16:14

  Vships.

  YanıtlaSil
 2. Denak olabilir.

  YanıtlaSil
 3. net denizcilik

  YanıtlaSil
 4. Yabancı şirketlerin de katılımını sağlamak gerekir, iç piyasa ile kendinizi sınırlamayın, multinational personelli gemilerde çalışmaktan çekinmeyin, zararından çok faydası olacaktır kariyerinize

  YanıtlaSil