Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

22 Mart 2012 Perşembe

14. Kariyer Günleri Şener Petrol ile Başladı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 14.sü düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri ilk Konferansında Şener Petrol’ü ağırladı.Konferansa Şener Petrol’ü temsilen personel müdürü Kaptan Hacı Zafer ÇAKIR, DPA Alper  YÜNCÜOĞLU ve 2. Kaptan Özge ÇAKIR katıldılar. Şirketin tanıtım filmi ile başlayan konferans konukların şirket hakkındaki görüşleri ile devam etti
                Filolarından bahseden şirket çok sık denetlere girdiklerinden ve en az sayıda remarkla çıktıklarından bahsetti. Denet ve remark dağılım grafikleri gösterdiler. Filolarındaki gemilerin çok sık sefer yaptıklarını ve bu sayede stajyer ve diğer gemi personelinin çok fazla deneyim kazandıklarına değindi. Gemi personelinin tamamen Türk mürettebattan oluştuğunu vurgulayan ÇAKIR aynı zamanda kumanyanın da Türk kumanyası olmasının mürettebat hoşnutu açısından önemli olduğunu söyledi. Gemi personelinin hepsinin sigortalandığına dikkat çeken ÇAKIR aslında sigortayla çalışanların yarınlarına güvenli ve gerekli bir yatırım yapıldığını belirtti. Eskiden yaşadıkları kriz kaynaklı sorunları atlattıklarını söyledi.
İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencileri konferansın devamında şirkete stajyer alımlarıyla ilgili soruları yönelttiler. Yazılı bir stajyer politikası olmamasına rağmen stajyerlerine son derece önem verip onları ilerde zabitleri olarak görmek istedikleri belirttiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder