Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

29 Mart 2012 Perşembe

KARİYER GÜNLERİNİN BU HAFTAKİ KONUĞU CHEMFLEET'ti.


Konferansa Chemfleet Personel Müdürü Kpt. Özgür SARIOĞLU, Teknik Müdürü Müh. Ersen UÇAKHAN, Operasyon Müdürü Barış SAMUR, ISM Müdürü Gökhan ERGİN, Güverte Enspektörü Erkan KILIÇ ve Marine Manager Tolga ÖZÖRTEN katıldılar.
Konferansa Kpt.SARIOĞLU‘nun konuşmasıyla başlandı. Chemfleet personelinin derin bir bağ altında çalıştıklarını belirten SARIOĞLU bu dayanışmanın ve  bağlılığın Chemfleet’in başarısında önemli bir etken olduğunu vurguladı. Alınacak personelin bu sistemi bozmayacak ve kolay  adapte olabilecek insanlardan oluşturulmasına çalıştıklarını söyledi.Sürekli gelişen bir şirket olduklarını belirten SARIOĞLU gemi alımlarının artması kalifiye personelin alınmasına olanak sağladığını , Denizcilik Fakültesi mezunlarını Şirket bünyesinde görmekten memnun olacaklarını belirtti.Konferansın devamında Teknik Müdür UÇAKHAN öğrencilik zamanında hedeflerin iyi belirlenmesi  sağlam bir gelecek planın yapılması gerektiğini vurguladı ve ilerde çalışmak istedikleri şirketin kişinin ideallerine cevap verebilecek bir konumda olması  onlar için verimli bir iş hayatı sağlayacağına dikkat çekti.Chemfleet temsilcileri konferansın sonuna doğru öğrencilerin sorularını yanıtladılar.Konferansın bitimiyle hediyeler ve teşekkürler sunulan  konuklar , hazırlanmış olan kokteyle geçtiler.Burada bireysel olarak öğrencilerin şirket hakkında bilgilendirilmesi ve staj hakkında bilgi alması sağlandı.

3 yorum:

 1. İsmail ÖZAL30 Mart 2012 00:42

  Kariyer kulübüne, yaptıkları için teşekkür ederim. Bu arada bugünkü toplu çekilen resim de paylaşılsa iyi olacakmış. :D

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. fotoğrafta çıkmamışsınız abi

  YanıtlaSil