Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

11 Nisan 2012 Çarşamba

14.Kariyer Günlerinde Bu hafta AKMAR HOLDİNG ağırlandı.

Okulumuz Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 14.sü düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri konferansında Akmar Holding ağırlandı.
Akmar Holding’i temsilen Personel Müdürü Özge Ataman, Operasyon Müdürü Tarık Gürsoy katıldılar.
35 yıl önce kurulan, bünyesinde bulunan 7 gemisiyle Türkiye nin önde gelen Denizcilik şirketlerinden Akmar Holding konferansa stajyer alım  politikasıyla başladı.ATAMAN Dökme gemilerinin avantajlarından bahsetti. Personelin  liman yapabilme olanağı olduğunu bunun da mürettebatın rahatlamasını sağladığını ve gemideki personelin  muasır  yaşam koşulları altında çalıştıklarını belirtti .

Öğrencilerden gelen soruların ardından, öğrencilere kariyer planlamalarını okuldayken yapmaları gerektiğini öğütlediler ve kendilerini geliştirmelerini tekrarladılar. Staj ararken öğrencilere maddiyata göre değil de kimden ne öğrenirim diye düşünmelerini tavsiye ettiler.
Konferans sonrası Kariyer Kulübü’nün düzenlediği kokteyle katılan temsilciler ve öğrenciler daha detaylı konuşarak Denizciliğin önündeki engelleri tartıştılar. Samimiyet içerisinde geçen bu konferans akabinde, böylesine bir organizasyon da bulunmalarından dolayı mutluluklarını belirten ATAMAN ve GÜRSOY bir sonraki Kariyer günlerine gelmenin sabırsızlığını şimdiden yaşadıklarını söyledi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder