Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

26 Nisan 2012 Perşembe

Ditaş Denizcilik İTÜ DF Kariyer Günleri’ndeydi14.Geleneksel Kariyer Günleri'nin 26 Nisan’daki  konuğu  Ditaş Denizcilik oldu. Konferansa şirket adına okul mezunu olan Operasyon Yöneticisi Kaptan Numan EŞİYOK katıldı.

EŞİYOK konferansta Ditaş’ın Koç Holding bünyesinde bulunduğunu ve enerji grubunda yer aldığını belirtti. Şirketin vetting, gemi kiralama ve terminal hizmetlerinden bahseden EŞİYOK THY Opet’in tanker taşımacılığını Ditaş’ın üstlendiğini anlattı. Asıl gayelerinin Tüpraş’ın lojistiğini güvence altına almak olduğunu söyledi.

Ditaş bünyesinde olmanın Koç topluluğuna katılmak, kadrolu gemi adamı olmak, sürekli mesleki gelişim ve kariyer, sgk, özel sağlık sigortası, özel hayat sigortası, Koç vakıf üyeliği, Koç ailem üyeliği gibi avantajları olduğunu belirten EŞİYOK, öğrencilerin zabitliğinde bu şirketi tercih etmesindeki fikirlerini etkiledi.

EŞİYOK ile öğrenciler arasında sohbet şeklinde geçen konferansta samimi davranışlar sergilendi. Ditaş hakkında birçok şey öğrenen öğrenciler konferanstan çok memnun kaldılar.
1 yorum: