Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

21 Haziran 2012 Perşembe

3,5 milyon üniversiteliye müjdeYÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya 3,5 milyon öğrenciyi sevindirecek haberi sosyal medya üzerinden verdi.

Çetinsaya twitter hesabı üzerinden verdiği mesajda şunları yazdı:

Sevgili gençler,bildiğiniz üzere bir süre önce sizlerden gelen talep doğrultusunda 2. öğretim yaz okulu ücretlerini 1. öğretimle eşitledik.

Şimdi ise 3,5 milyon öğrencimizin yüzünü güldürecek yeni bir kararı açıklıyorum.

Yükseköğretim Forum Sayfasına sizlerin göndermiş olduğu mesajlar ve Üniversiteler Bölge toplantılarında dinlediğim tüm öğrencilerden gelen talep üzerine bütünleme hakkını tüm öğrencilerimize vermiş bulunmaktayız.

YÖK Başkanı olarak,öğrencilerin yaz okullarına mahkum edilemeyeceğine,bütünleme sınavlarının tüm öğrencilerimizin hakkı olduğuna inanıyorum

2011-2012 Akademik yılından itibaren tüm üniversitelerimizde geçerli olacak bu kararın öğrencilerimize hayırlı olmasını dilerim.

ENGELLİ ÖĞRENCİLERE MÜJDE

YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, “Bu sene engelli öğrencilerimiz için yükseköğretim harçlarında indirim talep ettik” dedi.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20809400.asp

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder