Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

19 Ekim 2012 Cuma

BADER(BARBAROS DENİZCİLER DERNEĞİ) İTÜ DF ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU


Barbaros Denizciler Derneği İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen organizasyonda öğrencilerle bir araya geldi.
İTÜ Denizcilik Fakültesinde düzenlenen bu organizasyonda Barbaros Denizciler Derneği adına Başkan Mustafa Dülgar, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Tamer ve Yönetim Kurulu Üyesi Türkay Yaltır katıldı.
Barbaros Denizciler Derneği’nin (BADER) kuruluş amacı, diğer derneklere olan ilişkilerinden ve dernek faaliyetlerinden bahsedilen organizasyonda derneklerin birbirleri arasındaki rekabetin yerine, derneklerin birbirleriyle organize olarak hareket etmesinin denizcilik sektöründe önemli bir etki yaratacağına değinildi. Denizcilik sektörünün birçok farklı dalından insanın bir arada bulunduğu derneğin farklı meslek dallarındaki insanlar arasındaki kültür ve jargon çatışmasını aşmakta yardımcı olduğuna değinildi. Özellikle okula yeni katılan öğrencilerin deniz hayatında ve öğrenim hayatında dikkat etmeleri gereken hususlardan bahseden katılımcılar ilerleyen zamanlarda Denizcilik Fakültesi öğrencileri yararına yapabilecekleri seminer ve organizasyonlardan bahsettiler. Bu faaliyetler için öğrencilere söz verdiler.
Öğrencilerin alkışlarıyla son bulan seminerin ardından, Barbaros Denizciler Derneği (BADER)  yöneticileri öğrencilerin sorularını  içtenlikle cevaplandırdıktan sonra İTÜ Denizcilik Fakültesi’nden ayrılırken  öğrenciler  tarafından uğurlandı. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder