Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

12 Ekim 2012 Cuma

DEFAMED(YDO) İTÜ DENZİCİLİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU
İTÜ Denizcilik Fakültesi tarafından lisansa yeni başlayan öğrenciler ile İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (YDO) bir araya geldi.

İTÜ Denizcilik Fakültesinde düzenlenen bu organizasyonda İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (YDO) adına Başkan, A. Baybora Yıldırım, 2. Başkan,Ahmet Hamza ve yönetim kurulu üyesi Elif Bal katıldı.


İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (YDO) ‘nin kuruluş amacı, dernek tarafından düzenlenen faaliyetler ile seminerler ve derneğin yeni vizyonu dernek yöneticileri tarafından öğrencilere anlatıldı. İçine yeni katıldıkları bu camia hakkında özellikle yeni başlayan öğrencilere bilgi verildi. Bundan sonraki süreçte tüm mezun camiası ve öğrenciler yararına daha büyük adımlar atacaklarından bahseden yöneticiler öğrencilere zorluklara alışmalarını ve tüm camiaya örnek denizciler olmalarını öğütlediler.


Öğrencilerin alkışlarıyla son bulan seminerin ardından, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (YDO) yöneticileri öğrencilerin sorularını  içtenlikle cevaplandırdıktan sonra İTÜ Denizcilik Fakültesi’nden ayrılırken  öğrenciler  tarafından uğurlandı. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder