Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

19 Ekim 2012 Cuma

GEMİMO (Gemi Makineleri İşletme Mühedisleri Odası) Denizcilik Fakültesi Öğrencileri ile Buluştu

İTÜ Denizcilik Fakültesinde düzenlenen bu organizasyona Gemi Makineler İşletme Mühendisleri Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Aşkın ve Genel Sekreter Salih Bilal katıldı.
İTU Denizcilik Fakültesinde düzenlenen seminer Gemi Makineler İşletme Mühendisleri Odası  (GEMİMO) yöneticilerinin tanıtılmasıyla başladı. Gemi Makineler İşletme Mühendisleri Odası’nın kuruluş amacının ülke ve toplum yararı doğrultusunda denizcilik sektöründeki kalitenin artırılması, üyelerin mesleki hayattaki hak ve yetkilerini tanımlanması ve korunması olduğu vurgulandı. Bu konu hakkındaki şimdiye kadarki hukuki çalışmalarından bahseden konuklar Oda’nın bu gibi çalışmalarının bundan sonraki süreçte kamuoyu yaratarak devem edeceğine değindi. Gemi Makineler İşletme Mühendisleri Odası’nın Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) ve The Institute for Marine Resources and Ecosystem Studies (IMARES) gibi köklü kurumlara üye olduğu belirtildi. Öğrenci üyeliğinin mümkün olduğu bilgisini veren Oda yetkilileri tüm öğrencileri şimdiden üye olmaya davet etti.
Öğrencilerin alkışlarıyla son bulan seminerin ardından, Gemi Makineler İşletme Mühendisleri Odası  (GEMİMO) yöneticileri öğrencilerin sorularını  içtenlikle cevaplandırdıktan sonra İTÜ Denizcilik Fakültesi’nden öğrencilerin uğurlaması eşliğinde ayrıldı. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder