Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

5 Ekim 2012 Cuma

İTÜ DF Kariyer Kulübü Tanışma Toplantısı ve Bilgilendirme Seminerini Gerçekleştirdi


İTÜ DF Kariyer Kulübü tarafından 1.sınıf kardeşlerimize ders programları ve önşartları hakkında bilgilendirme yapıldı.Seminer ilk bölümü makina öğrencileri, ikinci bölümü güverte öğrencilerinin bilgilendirilmesiyle 2 ayrı oturumda gerçekleştirildi.

İlk oturumda Makina bölümünün A.B.E.T akreditasyonuna olan başvurusu, bu başvurunun bölüm ders programında oluşturduğu değişiklikler ve A.B.E.T'in öğrenciler ve bölüm için kazançları makina öğrencilerine geniş bir kapsamda aktarıldı. Gözetim listesine kalmanın ne gibi sorunlara neden olacağı açıklandı. Bilgilendirme sonrasında 1.sınıf öğrencilerinin soruları cevaplandı ve onlar için hazırlanan önşart çizelgesi dağıtıldı.

İkinci oturumda Güverte bölümü 1.sınıf öğrencilerine ders programlarında ki önşartlar ve derslerin içerikleri hakkında detaylı bilgi verildi. Söz konusu derslerin verilememesi durumunda okulu bitirme süresinin ne kadar uzayacağının altı çizildi.Seminerin sonuna doğru öğrencilerin soruları yanıtlandı  ve güverte bölümü için önşart çizelgesi dağıtıldı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder