Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

2 Ekim 2012 Salı

Tanışma Toplantısı ve Bilgilendirme Semineri

Aramıza yeni katılan birinci sınıf kardeşlerimizle tanışmak, onlara okulumuzun eğitim sistemi ve dersler konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi vermek amacı ile 04.10.2012 Perşembe öğle arası dekanlık konferans salonunda seminer yapılacaktır.

Kulübümüzün tanıtımı ile başlayacak olan seminerimizde öğrencilerin dersler hakkında bilmesi gereken ön şart, gözetim listesi ve ABET akredite programı hakkında bilgi verilecektir. Özellikle İTÜ senatosunun 2012 Bahar yarıyılından itibaren uygulamaya koyduğu minimum DD önşartı ile ilgili detaylara değinilecektir.

Yapılacak olan seminerimizin aramıza yeni katılan birinci sınıf kardeşlerimize çok faydalı olacağını düşünmekteyiz. Tüm birinci sınıfları seminerimizde görmekten mutluluk duyarız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder