Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

8 Kasım 2012 Perşembe

15.GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ GEDEN LİNES(GENEL DENİZCİLİK) KATILIMIYLA DEVAM EDİYOR.GEDEN LINES’i temsilen Tanker Filosu Personel Müdürü Kadir ÖZKAN ve Dökme Filosu Personel Müdürü Şükrü DİLEK katıldılar.Şirketi tanıtan slayt gösterimiyle başlayan konferans, şirket hakkındaki bilgilendirmelerle devam etti.
1975 yılında kurulan GEDEN LINES bünyesinde bulundurduğu 32 tanker ve 22 dökme gemisiyle geniş bir filoya sahip olup şirket gemilerinin toplam DWT’i 4 milyonu aşmış durumdadır.Özgeçmişi ve şirket politikaları hakkında bilgilendirmenin ardından stajyer alımındaki kriterler ve beklentileri hakkındaki konulara değinildi. Personelin denizcilik sektörünün şartları el verdiği sürece kontrat bitimlerinde gemiden çekilebildiğini ve gemilerin birçoğunda spor salonu,internet gibi sosyal alanların bulunduğunu belirttiler. 
Kpt. Kadir ÖZKAN deniz tecrübesini gerektiği kadar yerine getirip denizcilerin yeteneklerini ve yeterliliklerini zenginleştirmeden karaya geçilmemesi gerektiğinden bahsetti.
Konuşmaya öğrencilerin sorularını cevaplayarak devam eden GEDEN LINES böyle bir organizasyona katılımlarından dolayı çok memnun olduklarını belirterek bir sonraki Kariyer Günlerine de büyük bir memnuniyetle katılmak istediklerini belirttiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder