Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

14 Kasım 2012 Çarşamba


CHEMFLEET 15. KARİYER GÜNLERİNDE…   15. kariyer günleri organizasyonunda bugün  Chemfleet konuğumuz oldu. Chemfleet’i temsilen Personel Müdürü Özgür Sarıoğlu  , Teknik Müdür Ersen Uçakhan ve Safety Manager Gökhan Ergin okulumuz öğrencileriyle buluştu.
              
            Konuşmaya Chemfleet’i tanıtarak başlayan SARIOĞLU, denizcilik fakültesi öğrencilerine şirketin vizyonundan ve misyonundan bahsetti. 2 Türk bayraklı ve 20 Malta bayraklı toplam 22 gemilerinin olduğunu belirten SARIOĞLU yeni gelecek gemilere , filodaki gemilerin çalışma hatlarına ve gemilerdeki yaşam koşullarına değindi. Öğrencilerin soruları üzerine bu sene şirket bünyesindeki gemilere gönderecekleri stajyer sayısı hakkında bilinmeyenleri açıkladı. Stajyerlerin sadece gemi personeli olarak değil , Chemfleet bünyesine uzun yıllar katkıda bulunacak kişiler olarak gördüğünü belirtti.
            
            Chemfleet temsilcileri konferansın ardından Kariyer Kulübü’nün organize ettiği kokteyle katılarak , Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevaplama fırsatı tanıdılar. Her sene geleneksel olarak gerçekleşen Kariyer Kulübü’nün organize ettiği Kariyer Günleri organizasyonuna katılmaktan çok memnun olduklarını belirttirken , Kariyer Kulübü’ne bu organizasyondan dolayı teşekkür ettiler ve öğrencilerin eşliğinde okulumuzdan ayrıldılar.          


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder