Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Kasım 2012 Cuma

V.SHIPS 15. KARİYER GÜNLERİNİN BUGÜNKÜ KONUĞU OLDU
                  15. Kariyer Günleri’nde İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü bugün V.Ships’i ağırladı. 1983 yılında İngiltere’de kurulan V.Ships’in  26 ülkede toplam 70 ofisi bulunuyor. Gemi işletmeciliğinin yanısıra petrol platform işletmeciliği gibi birçok sektörde hizmet veren şirketin 1000’den fazla gemisiyle, 24.000’den fazla gemi personeliyle Dünya’da 1. sıradadır.
                   V.Ships’i temsilen okulumuza gelen Personel Müdürleri Efe SİPAHİ ve Volkan İMAMOĞLU şirketi tanıttılar. Gemilerinde yabancı personel bulundurduklarını belirten yetkililer, Hintli ve Filipinli personelin ağırlıklı olduğunu dile getirdiler. Petrol platformlarındaki çalışma koşulları hakkında da bilgi vererek, çalışacak kişinin DP sertifikası olması gerektiğini söylediler. Ayrıca şirket olarak eğitime de önem verdiklerini dile getirirken, şirket politikasında profesyonelliğin esas tutulduğunu, bunun da eğitimle olacağını vurguladılar. Daha sonra misafirlerimiz, Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin sorularını birebir cevaplamak için kokteyl alanına geçtiler.
                  Şirketlerini tanıtmak için ilk kez böyle bir organizasyona katıldıklarını ve bundan çok memnun kaldıklarını belirten SİPAHİ ve İMAMOĞLU, Kariyer Kulübü’ne böyle güzel bir organizasyon hazırladıkları için teşekkür ederek, okulumuzdan ayrıldılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder