Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

2 Şubat 2013 Cumartesi


 


Denizcilere yıpranma hakkı geri verilsin

Dünya denizlerinde bayrağımızı gururla dalgalandıran denizcilerimiz "YIPRANMA HAKLARI"nı geri istiyor.         Yıpranma hakkını geri isteyen denizcilerimiz, oluşturulan bir internet sayfası üzerinden düzenledikleri kampanya ile seslerini duyurmaya çalışıyor.

         Açık denizlerde binbir güçlük ile görevini yerine getiren Türk denizcisi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nı muhattap alan kampanya ile imza topluyor.

         "Denizci millet, denizci ülke" olabilmenin yeğane adresi olan Türk denizcisi, umarız sesini duyurmada başarılı olur.

Sizde kampanyaya destek olmak istiyorsanız :
http://www.change.org/tr/kampanyalar/%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma-ve-sosyal-g%C3%BCvenlik-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-denizcilere-y%C4%B1pranma-haklar%C4%B1-geri-verilsin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder