Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

28 Mart 2013 Perşembe

16. Geleneksel Kariyer Günleri DENAK’ın Katılımıyla Başladı       16. Geleneksel Kariyer Günlerinin ilk konuğu olan Denak A.Ş.’yi temsilen Personel Müdürü Serkan ÖZDEMİR (YDO Güv. 98), Kaptan Alper AKPEÇE (YDO Güv. 92), Personel Müdürü Yardımcısı Sibel KUSUV oldu. 


       Şirket yetkililerinin tanıtımlarıyla başlayan konferans,öğrencilerin sorularıyla devam etti.1976 yılında Çolakoğlu grubuna bağlı olarak kurulan şirket, bünyesinde uluslarası sularda çalışan dört adet dökme yük taşıyan gemisi bulundurmakta ve şirket politikalarını gemilerini yenilemeye yönelik yapmaktadır.


       Bursiyer ve stajyer politikaları hakkında da bilgi veren yetkililer,olabildiğince öğrenciye burs ve staj imkanı tanıyarak eğitime destek olmak istediklerini belirttiler.


       Kariyer Kulübü’nün organizasyonunda bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten katılımcılar,seminer sonrasında organize edilen kokteyle katıldılar.Öğrencilerle samimi sohbetlerde bulunan temsilciler, İTÜ Denizcilik Fakültesi’nden ayrılırken birçok öğrenci eşliğinde uğurlandılar.


       İTÜ Denizcilik Fakültesi 16. Geleneksel Kariyer Günleri 4 Nisan 2013 tarihine kadar saygın denizcilik şirketlerinin katılımıyla devam etmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder