Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

19 Mart 2013 SalıDENİZCİLİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİN ÇANAKKALE ZİYARETİ

İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencileri 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma etkinlikleri kapsamında Çanakkale’yi ziyaret etti.

Öğretim elemanları ve öğrencilerden oluşan ekip, Denizcilik Fakültesinin eğitim gemilerinden olan MTA Sismik 1 gemisi ile Çanakkale’ye gitti. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından karşılanan okul, İstanbul’dan kara yoluyla kafileye katılan 100 kişilik öğrenci ekibi ile birlikte Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi’ni, Tabyaları ve Şehitlikleri ziyaret edip 57. Alay Şehitliği’ne çelenk bıraktı ve şehitlerimizi anmak için saygı duruşunda bulundu.

Ertesi gün MTA Sismik 1 gemisi ile Abide açıklarına duman kandili ve çiçek bırakarak saygı duruşunda bulunan okul öğrencileri, 19 Mart Salı günü Tuzla’ya döndü.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder