Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

15 Nisan 2013 Pazartesi


16. Geleneksel Kariyer Günleri MANTA SHİPPİNG'in katılımıyla sona erdi.İTÜ  Denizcilik Fakültesi’nde düzenlenen seminere  Manta Shipping’i temsilen Personel Müdürü Harun KARATAŞ,Başmühendis Serdar YİRMİBEŞOĞLU(technical manager) ve Uzakyol 2.Kaptanı Özdek ARINER katıldılar.
Konferansa Manta Shipping’in 3 adet Türk bayraklı ve 2 adet yabancı bayraklı olmak üzere 4000 ile 80000 DWT arasında toplam 5 adet gemisinden bahsederek  başlayan yetkililer, şirketin stajyer politikası ve zabit seçim kriterlerine değinerek öğrencileri bilgilendirmeye devam ettiler.
          Konferans bitiminde kokteyl alanında öğrencilerle sohbete devam eden yetkililer, burada da yöneltilen soruları içtenlikle cevapladılar.Şirket yetkilileri, kendilerine bu organizasyon sayesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle tanışma imkanı sunduğu için Kariyer Kulübü’ne teşekkürlerini ileterek okuldan ayrıldılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder