Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

10 Nisan 2013 Çarşamba

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü Kpt. Tuncay ÇEHRELİ 'yi ağırladı
   İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün düzenlemiş olduğu Kariyer Seminerlerinin bu seferki konuğu 1985 yılı Denizcilik Yüksek Okulu Güverte bölümü mezunu aynı zamanda IALA-VTS Komite Başkanı Kpt. Tuncay ÇEHRELİ oldu.

   İTÜ Denizcilik Fakültesi Konferans salonunda öğrencilerinde yoğun katılımıyla gerçekleşen seminere gemi trafik hizmetleri , IALA yapısının tam olarak nasıl oluştuğu ve komitenin nasıl işlediği hakkında bilgi vererek başlayan Kpt. ÇEHRELİ İzmit’e kurulacak olan VTS istasyonunu anlattı.Mezun olacak öğrencilerin zabitlik süresince VTS ile olan iletişimleri hakkında tavsiyelerde bulunan Tuncay ÇEHRELİ ,ayrıca durumsal farkındalık ve risk yönetimi konularında da öğrencileri bilgilendirdi.

  Öğrencilerin sorularıyla son bulan konferansın ardından öğrenciler, katılımından dolayı Kpt. Tuncay ÇEHRELİ’ye ve seminerin düzenlenmesinde emeği geçen Kariyer Kulübü’ne teşekkürlerini sundular.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder