Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

10 Nisan 2013 Çarşamba


Kariyer Seminerleri’nin Bu Haftaki Konuğu ICS Türkiye Temsilcisi 
 Sn. Ergün GÜNEŞ Oldu.  
       İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün düzenlemiş olduğu Kariyer Seminerlerinin bu haftaki konuğu The Institute of Chartered Shipbrokers (ICS) Türkiye temsilcisi ve aynı zamanda EliChemOil Chartering and Shipbroking House’un sahibi Sn. Ergün GÜNEŞ oldu.

         İTÜ Denizcilik Fakültesi Araştırma Görevlisi Dr. Okan DURU’nun başkanlığında gerçekleşen seminer GÜNEŞ’in kendini tanıtmasıyla başladı. Institute of Chartered Shipbrokers (ICS) ve Brokerliğin ne olduğunu  , nasıl broker olunacağını anlatan GÜNEŞ , brokerlik tipleri , gemi kiralama, navlun piyasası ve etik kurallar hakkında konuştu. Konuşmasını tamamlayan GÜNEŞ, öğrencilerin brokerlik ve The Institute of Chartered Shipbrokers hakkındaki sorularını cevapladı.

         Öğrencilerin sorularıyla son bulan konferansın ardından öğrenciler, katılımından dolayı Ergün GÜNEŞ’e ve seminerin düzenlenmesinde emeği geçen Kariyer Kulübü’ne teşekkürlerini sundular. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder