Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

17 Nisan 2013 Çarşamba

Kariyer Seminerlerinin bu haftaki konuğu Kpt. Cahit İSTİKBAL olduİTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün düzenlemiş olduğu Kariyer Seminerlerinin bu haftaki konuğu Uluslararası Kılavuz Kaptanlar Birliği (IMPA) Başkan Yardımcısı ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İstanbul Liman Baş Kılavuz Kaptanı Sn. Kpt. Cahit İSTİKBAL (YDO'83) oldu.

   İTU Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nil GÜLER tarafından öğrencilere tanıtılan İSTİKBAL seminere eğitim ve meslek hayatını anlatarak başladı. Kılavuz kaptanlık mesleğini tanıtan İSTİKBAL , IMPA ve EMPA kuruluşlarının iç yapısını ve yönetimi hakkında bilgi verdi.Uzun yıllardır kılavuz kaptanlık mesleğini başarıyla icra eden Cahit İSTİKBAL,acil durumlarda boğazlarda risk yönetimi hakkında öğrencilere tavsiyelerde bulunarak konuşmasını tamamladı.

  Öğrencilerin kılavuz kaptanlık mesleği hakkında sorduğu sorularla son bulan konferansın ardından öğrenciler, katılımından dolayı Sn. Kpt. Cahit İSTİKBAL’e ve seminerin düzenlenmesinde emeği geçen Kariyer Kulübü’ne teşekkürlerini sundular.
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder