Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

29 Eylül 2013 Pazar

DEFAMED İTÜ DENZİCİLİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞUYOR.

DEFAMED(İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği) ile Denizcilik Fakültesi öğrencileri 01.10.2013 Salı günü biraraya gelecekler.Bu organizasyon 17:30-18:30 saatleri arasında okulun konferans salonunda yapılacak.


Konferansta  İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği  ‘nin kuruluş amacı, dernek tarafından düzenlenen faaliyetler ile seminerler ve derneğin yeni vizyonu öğrencilerle paylaşılacaktır.Bu konuşmanın ardından lisansa yeni başlayan öğrenciler için  yeni katıldıkları  camia hakkında  bilgi verilecektir.Konferansın hedef kitlesi 1.sınıflar ve 2.sınıflar olarak düşünülmüştür ve onlara yönelik bir tanışma toplantısı olacaktır.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder