Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

5 Kasım 2013 Salı

17. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI

KARİYER GÜNLERİ ARKAS DENİZCİLİK’İN KATILIMIYLA DEVAM ETTİ.
İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 17.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında ikinci günün konuğu Arkas Denizcilik ve Nakliyat oldu.

Arkas’ı temsilen , Personel Müdür Yardımcısı A.Recai BAYRAMOĞLU , Ulaşım Sorumlusu Ersin AKŞİT, Personel Müdür Yardımcısı Ferit GÖKDENİZ,Arkas Denizcilikte zabit olarak görev yapan İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi mezunları F.Levent POLAT, Necati BAŞER, Esat KÜÇÜKBERBER ve Didem İYİER katıldı.

Konuşmalarına şirketi öğrencilere tanıtarak başlayanSn. Ferit GÖKDENİZ ve Sn. A.Recai BAYRAMOĞLU şirket filosunu daha da genişleteceklerini ve bununla birlikte stajyer ve zabit alımlarının artacağını söylediler. Konuşmanın devamında stajyer alımındaki kriterlerin yanı sıra açılan yeni okulların da etkisiyle özellikle kısa stajlarda yapılan başvuruların çokluğundan dolayı stajyer alımının zorlaştığına değinildi. Ardından temsilciler, şirketin zabit, stajyer ve personellere verdiği önemin yanı sıra şirketin kontrat süreleri hakkında da bilgi verdiler.Konferansın sonlarına doğru İTÜDF (YDO) mezunu temsilcileri, şirkette çalıştıkları süre boyunca gemideki sosyal hayatı imkanları ve yaşadıkları tecrübeleri öğrencilere aktardılar.

Şirket temsilcileri öğrencilerden gelen çeşitli soruları cevapladıktan sonra konferansı noktaladılar.

Konferans sonrası Kariyer Kulübü’nün düzenlediği kokteyle katılan temsilciler, öğrencilerle daha detaylı konuşarak Arkas Denizcilik hakkında öğrencilere daha fazla bilgi verme imkanı buldular.Samimiyet içerisinde   geçen bu konferans ve kokteyl akabinde Sn. KURT, Sn. BAYRAMOĞLU, Sn. GÖKDENİZ, Sn. POLAT, Sn. BAŞER, Sn. KÜÇÜKBERBER, Sn. İYİER iyi niyetlerini belirtip okuldan ayrıldılar. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder