Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

7 Kasım 2013 Perşembe

17. Kariyer Günleri Devam Ediyor

  KARİYER GÜNLERİ ACTIVE DENİZCİLİK'İN KATILIMIYLA DEVAM ETTİ

    İstanbul Teknik Üniversitesi'nde bu yıl 17.si düzenlenen Kariyer Günleri Active Denizcilik'in katılımıyla devam etti. ACTIVE Denizcilik'i  personel müdürü Aras Bilge AKSÜYEK, operasyon sorumlusu Bülent UYGUN ve Makine Enspektörü Temel MOTORCU temsil etti.


Konferans, şirketin tanıtım konuşmasıyla başladı. Active Denizcilik hakkında önemli bilgiler veren operasyon sorumlusu Bülent UYGUN ve Aras Bilge AKSÜYEK,filolarında 4 adet Aframax Tanker,4 adet Capesize Bulk ve 4 adet Kaframax Bulk olmak üzere toplamda 12 gemisinin olduğunu belirtti. Ayrıca, halihazırda tersanede şu anda da 4 adet Suezmax Tanker yapımının devam ettiğini söyledi.Bunun yanı sıra,filolarında bulunan tüm gemilerin işletmesinin Thome Ship Management tarafından gerçekleştirildiğini söyleyen AKSÜYEK, gemilerinde Hintli,Filipinli,Çinli ve Türk personel çalıştırıldığını da belirtti.Eğitime çok önem veren Active Denizcilik,zabit ve mühendis adaylarının stajlarını bu firmada yapmaları halinde,çalışma hayatlarında Active Denizcilik bünyesinde bir çok avantajının olacağını da sözlerine ekledi.

Öğrencilere çok çalışmalarını ve kendilerini yetiştirmeleri tavsiyesinde bulunan şirket temsilcileri, daha sonra konferansa katılan öğrencilerin sorularını yanıtladı.Soruların ardından kokteyl alanına geçilen ziyarette,öğrenciler ve şirket yetkilileri daha yakından sohbet etme fırsatı buldu.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder