Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

15 Kasım 2013 Cuma

17. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞU ZENİTH GEMİ İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından 17.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında bugün Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş. ağırlandı. Şirketi temsilen Genel Müdür Enver Bilgi, Operasyon ve Talim Müdürü Kaptan Turgay Çehreli ve Personel Müdürü Kaptan Barış Ziya Kaya katıldılar.
Konferansta şirket hakkında pek çok konudan bahseden Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş. İtalyan tanker firması Scorpio’nun bir nevi Türkiye ofisi olduklarınıve Scorpio’nun gemilerini işlettiklerini vurguladı.Ayrıca şirket temsilcileri Dünya Denizcilik zamanındaki gelenek ve göreneklerinin değişmeden devam ettiğini de belirttiler.Şu an 7 gemi işleten firma gemi flolarını genişleteceklerini belirttiler.2015’e kadar 8 tane daha geminin katılımıyla gemi sayısını 15’e, 2015’ten sonrası için ise gemi sayısını 22’ye çıkarmayı planladıklarını söylediler. Şu an ki gemilerinde internet olduğuna değinen firma yetkilileri stajyer politikaları hakkında her gemiye mümkün olduğu kadar stajyeri çıkarmayı düşündüklerini söylediler.

Konferansta İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin sorularını cevapladıktan sonra organize edilen kokteylde öğrenciler şirket temsilcileriyle daha samimi sohbet etme fırsatı buldular.Organizasyon sonunda temsilciler okuldan ayrılırken öğrenciler tarafından uğurlandılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder