Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

12 Kasım 2013 Salı

17.GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞU IMO

KAPTAN BEKİR SITKI USTAOĞLU 17. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞUYDU

      
        İtü Df Kariyer Kulübünün düzenlediği 17. Geleneksel Kariyer Günlerinin bugünkü konuğu IMO bünyesinde bulunan, Teknik Komite Asya ve Pasifik bölümü başkanı ,Denizcilik Eski Müsteşar Yardımcısı Kaptan Bekir Sıtkı Ustaoğlu oldu.
                IMO hakkında bilgiler veren Sıtkıoğlu,hazırlamış olduğu tanıtım videosu ile .IMO’nun görevleri,alt komiteleri ,düzenleme ve uygulamalarından bahsederek katılımcıları aydınlattı.
Kendi kariyeri hakkında da bilgiler verdi.Öğrencilerin sorularını yanıtlayarak konuşmasına devam eden Kaptan Bekir Sıtkı Ustaoğlu bir takım tavsiyelerde de bulundu.
      ‘’ İngilizce bu meslekte her şeyin başı ve olmazsa olmazıdır’’ derken’’ Ne olur olsun kaptanlığı almadan karaya geçilmemesi gerektiğini’’ de vurguladı ve meslek hayatında kişisel gelişimin önemi hakkında bilgiler verdi.
     ‘’ Türk Denizcileri artık hedeflerini büyük tutmalıdır’’diyen Ustaoğlu, IMO ve benzeri kuruluşların kapılarının Türk Denizcilerine de açıldığını belirterek konuşmasını katılımcıların alkışlarıyla tamamladı.

   Hiç yorum yok:

Yorum Gönder