Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

19 Kasım 2013 Salı

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ BEŞİKTAŞ DENİZCİLİK'İ KONUK ETTİ

17. Kariyer Günleri kapsamında bugün Beşiktaş Denizcilik İTÜ Denizcilik fakültesi'nin konuğu oldu.Beşiktaş Denizcilik'i temsilen konferansa katılan Personel Müdürü Tanyol BEŞEK, Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. 


   

   

   

Konferansa Beşiktaş Denizcilik'i tanıtarak giriş yapan Kpt.BEŞEK 1960 yılında kurulan Beşiktaş Denizcilik'in misyon ve vizyonunu öğrencilerle paylaştı.Şirketin sahip olduğu gemilerden bahsettikten sonra gemilerinin Türk Bayraklı ,Malta Bayraklı ve Marşal Bayraklı olduğunu belirtti. Gemilerindeki zabitlerin kontrat sürelerine de açıklık getiren Sayın BEŞEK ,personel ve zabit alımındaki kriterlere dikkat çekti.Soru cevap bölümü ile devam eden konferans Sayın Beşek'in 'Denizcilik dünyanın en zor mesleklerinden bir tanesi olmasına rağmen eğer sevilerek yapılırsa çok güzel ve insanın kişisel gelişimine önemli katkılar sağladığı bir meslektir.' cümlesiyle son bulduBeşiktaş Denizcilik temsilcisi konferansın ardından Kariyer Kulübü’nün organize ettiği kokteyle katılarak Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevaplandırdı. Organizasyon sonunda Sayın BEŞEK okuldan ayrılırken öğrenciler tarafından uğurlandılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder