Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

26 Kasım 2013 Salı

BADER İ.T.Ü KARİYER KULÜBÜ'NÜN KONUĞUYDU

Dernek Yöneticileri , İ.T.Ü. Kariyer Kulübü tarafından organize edilen Kariyer Günleri programının konuğu olarak İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.
Organizasyona Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dülgar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Buhari Kaçan, Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Yakut katıldı.


Barbaros Denizciler Derneği’nin (BADER) kuruluş amacından ve yaptığı faaliyetlerden bahseden BADER Yöneticileri deniz hayatında ve öğrenim hayatında dikkat etmeleri gereken hususlardan bahsederken  ilerleyen zamanlarda Denizcilik Fakültesi öğrencileri yararına yapabilecekleri seminer ve organizasyonlardan bahsettiler.Öğrencilere kısaca derneği tanıtan ve dernek faaliyetleri hakkında bilgiler veren Kaptan Mustafa Dülgar, BADER tarafından organize edilen seminer ve etkinliklerde öğrencileri görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.
Ayrıca, öğrenciler tarafından organize edilecek etkinlik ve programlara her zaman destek olacaklarını belirtti.
Öğrencilere eğitim ve iş hayatı hakkında tavsiyelerde de bulunan Dülgar, yabancı dil bilmenin denizciler için son derece önem arz ettiğini belirtirken İngilizce dışında bir yabancı dil daha öğrenmenin daha faydalı olacağını ifade etti.
Öğrencilerin alkışlarıyla son bulan seminerin ardından, Barbaros Denizciler Derneği (BADER)  yöneticileri öğrencilerin sorularını  içtenlikle cevaplandırdıktan sonra İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi’nden ayrılırken  öğrenciler  tarafından uğurlandı. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder