Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

7 Kasım 2013 Perşembe

CHEMFLEET 17. KARİYER GÜNLERİNDEYDİ

17. Kariyer Günleri kapsamında bugün Chemfleet konuğumuz oldu. Chemfleet’i temsilen Personel Müdürü Kpt. Özgür SARIOĞLU, Teknik Müdür Müh. Ersen UÇAKHAN, Safety Manager Gökhan ERGİN ve Personel Müdür Yardımcısı Mahir ADALI okulumuz öğrencileriyle bir araya geldi.

  Konferansa Chemfleet’i tanıtarak giriş yapan Kpt. SARIOĞLU,işletme firması olarak Chemfleet’in sektördeki farkını denizcilik fakültesi öğrencileriyle paylaştı. Şirket olarak sürekli bir gelişim grafiği izlediklerini vurgulayan SARIOĞLU, işlettikleri gemilerdeki artış ile birlikte 2014’e harika bir giriş yapacaklarının altını çizdi. Tanker tipi gemilerdeki çalışma riskinin personelin bilinçlilik oranına bağlı olduğu, bilinçli olunduğu takdirde tanker personelinin diğer birimlerdeki personellerle aynı oranda risk taşıdığı öğrencilere aktarıldı. Teknik Müdür UÇAKHAN tanker tipi gemilerde personele verilen donanımdan ötürü denizden karaya geçişlerin diğer sektörlere istinaden daha yüksek potansiyele sahip olduğunu vurguladı. İşlettikleri 22 gemide 15 kişilik stajyer kontenjanları olduğunu öğrencilere aktaran şirket yetkilileri kısa dönem çalışacak stajyerlerden ziyade uzun dönem ağırlıklı çalışacak stajyerler aradıklarını belirttiler.

          Chemfleet temsilcileri konferansın ardından Kariyer Kulübü’nün organize ettiği kokteyle katılarak denizcilik fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevapladılar. Her sene geleneksel olarak gerçekleşen Kariyer Kulübü’nün organize ettiği Kariyer Günleri Organizasyonuna katılmaktan çok memnun olduklarını belirtirken Kariyer Kulübü’ne bu organizasyondan dolayı teşekkür ettiler ve öğrenciler ile birlikte okulumuzdan ayrıldılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder