Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

25 Kasım 2013 Pazartesi

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ MARDAŞ HOLDİNG'İ KONUK ETTİ

17. geleneksel kariyer günleri MARDAŞ(Mardeniz-Kardeniz Group of Companies) ‘in katılımlarıyla son buldu.MARDAŞ Holding’i temsilen Personel Müdürü Şenol KULAKÇEKEN ,Güverte Enspektörü Kutay İLERİ ve Teknik Müdür  Ergün NEROĞLU katıldılar.

Şirket tanıtım filmiyle başlayan konferans, şirket hakkındaki bilgilendirmelerle devam etti. 1991 tarihinde kurulmuş olup liman işletmeciliği, gemi acenteliği, gemi armatörlüğü ve gemi işletmeciliği ile brokerlik dallarında, tecrübeli ekibiyle birlikte profesyonel hizmet  veren büyük bir denizcilik firması olan Mardaş Holding kısaca özgeçmiş ve grup şirketleri hakkında bilgilendirmenin ardından stajyer alımı ve kalite politikalarına değinildi.
Mardaş Holding temsilcileri konferansın ardından Kariyer Kulübü’nün organize ettiği kokteyle katılarak Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkıdna merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevaplandırdılar.Organizasyon sonunda Kariyer Kulübünde ağırlanan Mardaş Holding Temsilcileri burada kısa bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder