Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

17 Aralık 2013 Salı

İTÜ DF CHEVRON'U AĞIRLADI...          İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü ,  17. Geleneksel Kariyer Günleri’nin ardından konferanslarına devam ediyor.İTÜ DF'nin ve Kariyer Kulübü'nün 16 Aralık Pazartesi günkü konuğu dünyanın denizcilik sektöründe büyük bir yere ve öneme sahip şirketlerinden CHEVRON'du .
      


          Okul öğrencilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen konferansa CHEVRON adına Genel Müdür Robert WEEKS, Stajyer Eğitim Sorumlusu Olcay ÇELİK (İTÜ DF '05 ve CHEVRON Bölgesel Denizcilik Yöneticisi Capt. Grgo SKARO katıldı. Şirket politikaları, stajyer, zabit eğitim programlarını anlatan Sn. ÇELİK gemideki sosyal olanaklara da değindi. Sn. ÇELİK stajyer alımını seneye planladıklarını söyledi ve şirket bünyesinde barındırdığı 3 tane eğitim gemisiyle stajyerine verdiği önemin altını çizdi .Dünyanın en büyük tanker firmalarından biri olan şirket 2. dönem zabit alımı için okulumuzu tekrar ziyaret etmeyi düşündüklerini dile getirdiler.
                 
           Konferans soru-cevap kısmından sonra Robert WEEKS'in kapanış konuşmasıyla sona erdi. Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Olcay ÇELİK bundan sonraki yıllarda da okulumuzu tekrar ziyaret etmek istediklerini belirttiler. Konferanstan sonra şirket temsilcileriyle diyalog kurma şansı bulan öğrenciler özellikle Olcay ÇELİK'e şirket hakkında sorular sorarak daha ayrıntılı bilgi edinmeye çalıştılar. Daha sonra İTÜ DF Kariyer Kulübü'ne geçen ve burada da ikramlarla ağırlanan misafirlerimiz burada İTÜ DF Fakültesi Dekanı Sn. Nil GÜLER'lede kısa bir süre sohbet gerçekleştirdikten sonra öğrencilerin uğurlaması eşliğinde okuldan ayrıldılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder