Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

25 Nisan 2014 Cuma

18. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİNİN KONUĞU BEYAZ DENİZCİLİK

      İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün 18. Geleneksel Kariyer Günleri Beyaz Denizciliğin katılımı ile devam etti. Konferansa Beyaz Denizciliği temsilen Sn. Aziz Ertan ve Sn. Tolga Tekin katıldı.
     
     Soru cevap şeklinde geçen konferansta Beyaz Denizcilik temsilcileri İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri soruları cevaplandırdılar. Konferansta gemilerinin general cargo tipi olduğu ve liner olarak çalışmadıklarını, ayrıca kaptanlarının büyük bölümünün İTÜ Denizcilik Fakültesi mezunu olduğunu vurguladılar.

   Beyaz Denizcilik Temsilcileri Konferansın ardından Kariyer Kulübü'nün organize ettiği kokteyle katılarak Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevaplandırdılar. Organizasyon sonunda Kariyer Kulübü'nde ağırlanan Beyaz Denizcilik temsilcileri burada kısa bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldılar.
   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder