Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

28 Nisan 2014 Pazartesi

18. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİNİN KONUĞU DENSAN

         İTÜ Denizcilik Fakültesi  18. Geleneksel Kariyer Günleri Densan Shipping'in katılımı ile devam etti. Şirketi temsilen konferansa Sn. M. Melik Okumuş ve Sn. Meriç Öden katıldı.
        Densan Shipping yöneticileri konferansa kendilerini tanıtarak başladı. Konferansın devamında şirket politikalarından bahseden şirket yöneticileri özellikle şirkette çalışan Türk zabit sayısını attırmak istediklerini belirttiler ve konuda çalışmalar yaptıklarından bahsettiler .Kısa staja da öğrenci alıcaklarını belirten şirket yetkilileri, Konferansın ardından İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri soruları yanıtladılar.
        Konferansın ardından Kariyer Kulübü'nün organize ettiği kokteyle katılan şirket yöneticileri burada öğrencilerin şirket hakkında merak ettiği soruları birebir cevaplandırdılar. Organizasyon sonunda Kariyer Kulübü'nde ağırlanan şirket yöneticileri burada kısa süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder