Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

29 Nisan 2014 Salı

18. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİNİN KONUĞU DEVAL

 İTÜ Denizcilik Fakültesi  18. Geleneksel Kariyer Günleri Deval Transport'un katılımı ile devam etti. Deval Transport'u temsilen İnsan Kaynakları Departmanı Müdürü Sn.Ebru ÇOŞGUN katıldı.Konuşmalarına kendilerini tanıtarak başlayan Sn. Ebru ÇOŞGUN akabinde gemilerdeki çalışma koşulları hakkında genel bilgi vererek şirketin genel yapısı hakkında bilgiler verdi.
Soru cevap bölümüe geçilen konferansta Sn. ÇOŞGUN İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri soruları cevaplandırdılar.
Deval Transport temsilcisi konferansın ardından Kariyer Kulübü'nün organize ettiği kokteyle katılarak  Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevaplandırdılar.Organizasyon sonunda Kariyer Kulübünde ağırlanan Sn. Ebru ÇOŞGUN burada kısa bir süre sohbet ettikten sonra okuldan uğurlandılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder