Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Nisan 2014 Çarşamba

KARİYER GÜNLERİNİN KONUĞU İSKENDERUN SHİPPİNG

      İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün 18. Geleneksel Kariyer Günleri İskenderun Shipping'in katılımı ile başladı.İskenderun Shipping'i temsilen konferansa İskenderun Shipping Genel Müdürü Mahmut Ünsal ve Personel Müdürü Muharrem Gümüş katıldı.
   
                Konuşmalarına kendilerini tanıtarak başlayan İskenderun Shipping temsicileri , şirketin gelecek planlarından ve yeni kurulan bir şirket olarak İskederun Shipping'in aktif ve enerjik olduğundan söz ettiler daha sonra Sn.Ünsal Kuruyük gemilerinde çalışma hakkında genel bilgi vererek şirketin genel yapısını ve filolarını 2016 yılında siparişi verilen gemilerle genişletme planlarını öğrencilerle paylaştı konuşmasına iki adet müjdeyle devam eden Sn.Ünsal  kısa önemde staj bulmakta zorlanan öğrencilere yardımcı olacaklarını ve bayan stajyer ve zabitlerle de çalışmayı düşündüklerini söyledi.Şirket yöneticileri konuşmalarının ardından İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin sorularını yanıtladılar.


           İskenderun Shipping  temsilcileri konferansın ardından Kariyer Kulübü'nün organize ettiği kokteyle katılarak  Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri konularla ilgili sorularını birebir cevaplandırdılar.Organizasyon sonunda Kariyer Kulübünde ağırlanan İskenderun Temsilcileri burada kısa bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder