Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

4 Mayıs 2014 Pazar

18. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ SONA ERDİ

      İTÜ Denizcilik Fakültesi 18. Geleneksel Kariyer Günleri U.N. RO-RO İşletmeleri A.Ş.'nin katılımı ile sona erdi. Konferansa şirketi temsilen Sn. Murat Keskin Sn. Pınar Curnal Lök Sn. Bülent Cihangiroğlu katıldı.

    Konuşmalarına kendilerini ve şirketi tanıtarak başlayan şirket temsilcileri RO-RO tarzı gemilerde çalışmanın artılarından bahsettiler. Şirketin stajyer politikasından ve stajyerlerden istenilen özelliklere değinen şirket temsilcileri konferansın sonunda Denizcilik Fakültesi Öğrencilerinin şirket hakkında merak ettikleri soruları yanıtladılar.

 

 U.N. RO-RO İşletmeleri Temsilcileri konferansın ardından Kariyer Kulübü'nün organize ettiği kokteyle katılarak Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin şirket hakkında merak ettiklerini birebir cevaplandırdılar.Organizasyon sonunda Kariyer Kulübü'nde ağırlanan şirket yetkilileri burada kısa bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder