Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

6 Kasım 2014 Perşembe

19.GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ İNCE DENİZCİLİK’İN KATILIMIYLA DEVAM EDİYOR .
İ.T.Ü Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü’nün düzenlediği 19. Geleneksel Kariyer Günleri, İnce Denizcilik ’in katılımıyla devam ediyor. Düzenlenen organizasyona şirketi temsilen Operasyon Müdürü Mustafa BALMUK ,DPA Yardımcısı Gizem ÇEVİK, İnsan Kaynakları Sorumlusu Oğuz TEMUR  katıldı.


                 Konferans, okul öğrencilerinin yoğun ilgisi ile gerçekleşti.  DPA Yardımcısı Gizem ÇEVİK konuşmasına şirket tanıtımı ile başladı, sonra öğrencilerin merak ettiği soruları cevapladı. Ayrıca şirket bünyesinde olan gemileri hakkında bilgi verdi. Ardından,  stajyer politikaları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

               Şirket yetkilileri konferansın ardından Kariyer Kulübü’nün organize ettiği kokteyle katıldılar. Kokteyl sırasında fakülte öğrencileri merak ettikleri sorulara daha samimi bir ortam içerisinde cevap buldular. Bu organizasyonu için Kariyer Kulübü’ne teşekkür eden temsilciler okuldan ayrılırken öğrenciler tarafından uğurlandılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder