Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

20 Kasım 2014 Perşembe

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nde bu yıl 19.su düzenlenen Kariyer Günleri, Active Shipping'in katılımıyla devam etti.


   
   Active Shipping sektöre 1993 yılında ilk gemisini alarak katılmıştır. Günümüzde sahibi olduğu 9 gemisiyle Türk Denizciliğinde büyük pay sahibidir.
      Şirket, Personel Müdürü Aras Bilge AKSÜYEK, Operasyon Müdürü Bülent UYGUN temsil etti. Konferans, şirketin tanıtım konuşmasıyla başladı. Eğitime çok önem veren Active Shipping,zabit ve mühendis adaylarının stajlarını bu firmada yapmaları halinde,çalışma hayatlarında şirket bünyesinde geleceğe dair bir çok avantajının olacağını da sözlerine ekledi.Ayrıca gemiye çıkmadan önce stajerlere 2 haftalık ofis eğitimi verdiklerini ve aynı eğitimlerin zabit olarak gemiye katılmadan önce Hırvatistan’da yinelendiğini, zaman zaman bu eğitimlerin Hırvatistan, Filipinler ve Singapurda 3-4 günlük kısa sürelerde de devam ettiğini söyledi.     Öğrencilere çok çalışmalarını ve kendilerini yetiştirmeleri tavsiyesinde bulunan şirket temsilcileri, daha sonra konferansa katılan öğrencilerin sorularını yanıtladı. Soruların ardından kokteyl alanına geçilen ziyarette,öğrenciler ve şirket yetkilileri daha yakından sohbet etme fırsatı buldu. Ardından okul öğrencileri tarafından uğurlandılar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder