Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

11 Kasım 2014 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi 19. Geleneksel Kariyer Günleri Genel Denizcilik' in katılımı ile devam ediyor.


İTÜ Denizcilik Fakültesi 19. Geleneksel Kariyer Günleri  Genel Denizcilik' in katılımı ile devam ediyor. 1975 yılında gemi işletmeciliği, kiralama ve acente hizmetleri vermek amacıyla kurulan Genel Denizcilik, bugün 35 adet  tanker ve kuru yük  gemisi barındıran geniş bir filoya sahiptir. Şirket kuruluşundan bu yana Çukurova Holding bünyesinde bulunmaktadır.

Genel Denizcilik' i temsilen okulumuza  Personel Müdürleri Kadir ÖZKAN ve Şükrü DİLEK, Eğitim Departmanı Sorumlusu Fatih TÜRKER geldi. İlk olarak konferansa geçen Sn.ÖZKAN ve Sn.DİLEK Genel Denizcilik'i tanıttılar.Şirketin gemileri hakkında bilgi veren Sn.ÖZKAN  ayrıca sektörden aldıkları paydan bahsetti. Daha sonra şirket yetkilileri zabit ve stajyerleri işe alım prosedürleri hakkında ayrıntılı bilgi verdiler.Ardından konuşmalarına sektör ve denizcilik eğitimindeki eksiklikler ile ilgili bilgi vererek devam ettiler. Sn.ÖZKAN ve Sn.DİLEK öğrencilerin staj ve şirket hakkındaki sorunlarına cevap vererek konferansı sonlandırdılar.

 Kariyer kulubüne teşekkür eden temsilciler okuldan ayrılırken öğrenciler tarafından uğurlandılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder