Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

18 Kasım 2014 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi 19. Geleneksel Kariyer Günleri U.N. RO-RO İşletmeleri A.Ş.'nin katılımı ile devam etti

Konferansa şirketi temsilen Sn. Pınar CURNAL LÖK Sn. Murat ÖZÇELİKYÜREK katıldı.

           Konuşmalarına kendilerini ve şirketi tanıtarak başlayan şirket temsilcileri RO-RO tarzı gemilerde çalışmanın artılarından bahsettikten sonra şirketin gelişmekte olduğuna dikkat çektiler. Daha sonra öğrencilerin şirket hakkında merak ettiği soruları cevaplandıran şirket temsilcileri konferansı sonlandırdılar.
                                      
          U.N. RO-RO İşletmeleri Temsilcileri konferansın ardından Kariyer Kulübü'nün organize ettiği kokteyle katıldılar. Kokteylde okul öğrencileri, şirket temsilcileri ile bire bir sohbet etme imkanı buldular. Organizasyon sonunda Kariyer Kulübü'nde ağırlanan şirket temsilcileri burada kısa bir süre sohbet ettikten sonra okuldan uğurlandılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder