Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

12 Kasım 2014 Çarşamba

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ 19.GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞU ZENITH GEMİ İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.

 
      İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından 19.su düzenlenen Geleneksel Kariyer Günlerinin bugünkü konuğu Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş idi. Şirketi temsilen personel müdürü Kaptan Barış Ziya KAYA ve Enspektör Mehmet ÖNEN katıldılar.


       Konferansta şirket hakkında çeşitli konulardan bahseden Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş.;İtalyan tanker firması Scorpio’nun bir nevi Türkiye ofisi olduklarını ve bu firmanın gemilerini işlettiklerini söylediler. Ayrıca şirket temsilcileri Dünya Denizcilik zamanındaki gelenek ve göreneklerinin değişmeden devam ettiğini de belirttiler. Bünyesinde 13 gemi barındırdıklarını; Aralık ayında 1 ve 2015 yılının Haziran ayında da 6 geminin daha işletmesini alarak 19 gemiye ulaşacaklarını söylediler. Hemen her gemiye stajyer koymak istediklerini belirten Sayın KAYA, stajyer konusunda kesin kriterleri olmadığını, şirketin kapılarının herkese açık olduğunu vurguladılar.
      Şirket yetkilileri öğrencilerin sorularını yanıtladıktan sonra kokteyl alanına geçtiler. Burada bire bir sohbet imkanı bulan öğrenciler tarafından okuldan uğurlandılar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder