Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

7 Kasım 2014 Cuma

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ BEŞİKTAŞ DENİZCİLİK'İ KONUK ETTİ


19. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi'nin bugünkü  konuğu Beşiktaş Denizcilik oldu. Beşiktaş Denizcilik'i temsilen konferansa katılan Personel Müdürü Tanyol BEŞEK ve DPA Eyüp Pınarbaşı, Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.


Konferansa Beşiktaş Denizcilik'i tanıtarak giriş yapan Tanyol BEŞEK ve Eyüp Pınarbaşı 1960 yılında kurulan Beşiktaş Denizcilik'in misyonunun birinci kalite deniz işletmeciliği sağlamak olduğunu öğrencilerle paylaştı. Beşiktaş Denizcilik’in sahip olduğu eğitim akademisine değinen Tanyol Beşek, gemi personellerinin eğitiminin onlar için önemli olduğunu belirtti. Soru cevap bölümü ile devam eden konferans Beşiktaş Denizcilik’in bu seneki stajyer listesini açıklamasıyla son buldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder