Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

10 Kasım 2014 Pazartesi

19.Geleneksel Kariyer Günlerinin Dördüncü Konuğu Tersan Denizcilik   19. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi'nin bugünkü  konuğu Tersan Denizcilik oldu.Tersan Denizcilik'i temsilen konferansa katılan Eğitim Enspektörü Tanyel Tekin, İnsan Kaynakları Koordinatörü Bora Yetiş, Kalite Emniyet Müdürü Deniz Tanelive Emniyet Departman Sorumlusu Seda Alp Arca, Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. 


 Konferansa hazırladıkları slayt ile Tersan Denizcilik'i tanıtarak giriş yapan Tanyel Tekin, şirketin genel politikasından bahsetti. Bir kimyasal tanker firması olan Tersan Denizcilik’in 7 gemisi bulunduğunu ve her gemiye stajyer koymayı amaçladıklarını söylediler. Konuşmaya şirketin büyüme planları hakkında bilgi vererek devam eden Tanyel Tekin, kimyasal tanker dışında başka bir türe sıcak bakmadıklarını belirtti.


  Öğrencilerden gelen sorular üzerine Afrika’da Basat gemisinden kaçırılan 2 Türk mürettebat  hakkında bilgi verdi. Kaçırılan personelleriyle her gün görüştüklerini ve ne gerekiyorsa yapıldığını, en kısa sürede burunları dahi kanamadan, ailelerine kavuşturulacaklarını söyledi.


Konferans bittikten sonra Kariyer Kulübünde ağırlanan şirket yetkilileri, anı defterini yazdıktan sonra, öğrenciler tarafından uğurlandılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder