Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

14 Kasım 2014 Cuma

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİNİN BU HAFTAKİ SON KONUĞU CHEMFLEET
           19. Kariyer Günleri kapsamında bugün Chemfleet, İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik fakültesinin oldu. Chemfleet’i temsilen Personel Müdürü Kpt. Özgür SARIOĞLU, Teknik Müdür Müh. Ersen UÇAKHAN, Emniyet Müdürü Gökhan ERGİN, Operasyon Müdürü Barış SAMUR ve Personel Müdür Yardımcısı Mahir ADALI okul öğrencileriyle bir araya geldi.


           Konferansa Chemfleet’i tanıtarak giriş yapan Özgür SARIOĞLU,işletme firması olarak Chemfleet’in sektördeki farkını denizcilik fakültesi öğrencileriyle paylaştı. Şirket olarak sürekli bir gelişim grafiği izlediklerini vurgulayan SARIOĞLU, işlettikleri gemilerin sayısının zamanla artacağını vurguladı. Tanker tipi gemilerdeki çalışma riskinin personelin bilinçlilik oranına bağlı olduğu, bilinçli olunduğu takdirde tanker personelinin diğer birimlerdeki personellerle aynı oranda risk taşıdığı öğrencilere aktarıldı. Teknik Müdür UÇAKHAN tanker tipi gemilerde personele verilen donanımdan ötürü denizden karaya geçişlerin diğer sektörlere istinaden daha yüksek potansiyele sahip olduğunu vurguladı. İşlettikleri 24 gemi hakkında bilgi veren şirket yetkilileri, kısa dönem çalışacak stajyerlerden ziyade uzun dönem ağırlıklı çalışacak stajyerler aradıklarını belirttiler.
          Chemfleet temsilcilerinin öğrencilerin sorularını cevaplamasıyla devam eden konferans toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu. Konferans sonrasında öğrenciler tarafından uğurlandılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder