Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

17 Kasım 2014 Pazartesi

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ 19. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİNİN BUGÜNKÜ KONUĞU AKMAR DENİZİCİLİK                       

   İTÜ Denizcilik Fakültesinde  19.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen konferansta bugün Akmar Denizcilik ağırlandı.Akmar Denizcilik'i temsilen Operasyon Müdürü Tarık Gürsoy ve Personel Müdürü Özge Ataman katıldılar.
    37 Yıl önce kurulan,Türkiye'nin en büyük boğaz acentalığına sahip ve ayrıca 5 Malta ve1 Türk bayraklı gemisiyle Türkiye'nin önde gelen Denizcilik şirketlerinden olan Akmar,konferansa dökme gemilerinin avantajlarından bahsederek başladı.Zabit ve stajyer alım politikalarından sözeden Sn. Ataman, ayrıca gemi imkanlarına da değindi.Öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdıktan sonra konferansı bitiren şirket yetkilileri  düzenlenen kokteyle katılarak öğrencilere Akmar Denizcilik hakkında daha fazla bilgi verme imkanı buldular. Samimiyet içerisinde geçen bu konferans ve kokteyl akabinde şirket yetkilileri iyi dileklerini belirterek öğrenciler eşliğinde okuldan ayrıldılar.

                     


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder